Споредете до 4 продукти:

Sebring 701 255/55 R18 109W

Sebring 701 255/55 R18 109W
Sebring

Sebring 701255/55 R18 109W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sebring
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528706347313
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  190,7 €

Цена по парче

190,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  23,6 €

Назад кон врвот