Споредете до 4 продукти:

Sebring 701 235/65 R17 108V

Sebring 701 235/65 R17 108V
Sebring

Sebring 701235/65 R17 108V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sebring
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528703217527
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  182,1 €

Цена по парче

182,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  23,6 €

Назад кон врвот