Споредете до 4 продукти:

Sebring 701 235/60 R18 107W

Sebring 701 235/60 R18 107W
Sebring

Sebring 701235/60 R18 107W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sebring
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528701564845
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот