Споредете до 4 продукти:

Sebring 301 175/65 R14 82H

Sebring 301 175/65 R14 82H
Sebring

Sebring 301175/65 R14 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sebring
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528709231220
ЕУ Етикета:
F
C
68 dB

Највисока цена:  94,7 €

Цена по парче

94,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,09 €

Назад кон врвот