Споредете до 4 продукти:

Sebring 101 195/65 R16 104/102R

Sebring 101 195/65 R16 104/102R
Sebring

Sebring 101195/65 R16 104/102R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Sebring
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
R
EAN:
3528707627858
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот