Споредете до 4 продукти:

Sava Trenta M+S 225/70 R15 112/110R

Sava

Sava Trenta M+S225/70 R15 112/110R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
225
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
112/110
Индекс на брзина:
R
EAN:
5452000578563
ЕУ Етикета:
E
C
75 dB

Највисока цена:  89,7 €

Цена по парче

89,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,56 €

Назад кон врвот