Споредете до 4 продукти:

Sava Trenta M+S 215/65 R16 106/104T

Sava

Sava Trenta M+S215/65 R16 106/104T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
106/104
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000583505
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  103,2 €

Цена по парче

103,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,7 €

Назад кон врвот