Споредете до 4 продукти:

Sava Trenta M+S 205/65 R16 107/105T

Sava

Sava Trenta M+S205/65 R16 107/105T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107/105
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000583482
ЕУ Етикета:
E
B
73 dB

Највисока цена:  91,3 €

Цена по парче

91,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,95 €

Назад кон врвот