Споредете до 4 продукти:

Sava Trenta M+S 195/65 R16 104/102R

Sava

Sava Trenta M+S195/65 R16 104/102R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
R
EAN:
5452000583444
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  114,8 €

Цена по парче

114,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,95 €

Назад кон врвот