Споредете до 4 продукти:

Sava Trenta M+S 185 R14 102/100Q

Sava

Sava Trenta M+S185 R14 102/100Q

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
185
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
102/100
Индекс на брзина:
Q
EAN:
5452000583413
ЕУ Етикета:
E
B
72 dB

Највисока цена:  72,6 €

Цена по парче

72,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,88 €

Назад кон врвот