Споредете до 4 продукти:

Sava Trenta 2 235/65 R16 115/113S

Sava

Sava Trenta 2235/65 R16 115/113S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
115/113
Индекс на брзина:
S
EAN:
5452000666376
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  120,2 €

Цена по парче

120,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,88 €

Назад кон врвот