Споредете до 4 продукти:

Sava Trenta 2 215/70 R15 109/107S

Sava

Sava Trenta 2215/70 R15 109/107S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
S
EAN:
5452000666338
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  83,7 €

Цена по парче

83,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,4 €

Назад кон врвот