Споредете до 4 продукти:

Sava Trenta 2 215/65 R16 109/107T

Sava

Sava Trenta 2215/65 R16 109/107T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000666321
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  133,6 €

Цена по парче

133,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,88 €

Назад кон врвот