Споредете до 4 продукти:

Sava Trenta 2 205/65 R16 107/105T

Sava

Sava Trenta 2205/65 R16 107/105T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107/105
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000665775
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  89,2 €

Цена по парче

89,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,75 €

Назад кон врвот