Споредете до 4 продукти:

Sava Trenta 2 195 R14 106/104S

Sava

Sava Trenta 2195 R14 106/104S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
195
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
106/104
Индекс на брзина:
S
EAN:
5452000665720
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  74,8 €

Цена по парче

74,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,75 €

Назад кон врвот