Споредете до 4 продукти:

Sava Trenta 2 195/75 R16 107/105S

Sava

Sava Trenta 2195/75 R16 107/105S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
195
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107/105
Индекс на брзина:
S
EAN:
5452000665751
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  74,8 €

Цена по парче

74,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот