Споредете до 4 продукти:

Sava Trenta 2 195/70 R15 104/102R

Sava

Sava Trenta 2195/70 R15 104/102R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
R
EAN:
4038526064271
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  70,6 €

Цена по парче

70,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот