Споредете до 4 продукти:

Sava Trenta 2 195/65 R16 104/102T

Sava

Sava Trenta 2195/65 R16 104/102T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000665737
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  74,6 €

Цена по парче

74,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,75 €

Назад кон врвот