Споредете до 4 продукти:

Sava Trenta 185 R15 103/102P

Sava Trenta
Sava Trenta
Sava

Sava Trenta185 R15 103/102P

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
185
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
103/102
Индекс на брзина:
P
EAN:
4038526039484
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  68,8 €

Цена по парче

68,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,88 €

Назад кон врвот