Споредете до 4 продукти:

Sava Terracross SX10 110/90 D19 62M

Sava

Sava Terracross SX10110/90 D19 62M

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за мотокрос
Тип на цевка:
TL
Производител:
Sava
Ширина:
110
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
62
Индекс на брзина:
M
EAN:
3838947832630

Највисока цена:  6,12 €

Цена по парче

61,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот