Споредете до 4 продукти:

Sava Terracross SX10 100/90 D19 57M

Sava

Sava Terracross SX10100/90 D19 57M

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за мотокрос
Тип на цевка:
TL
Производител:
Sava
Ширина:
100
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
57
Индекс на брзина:
M
EAN:
3838947832463

Највисока цена:  5,92 €

Цена по парче

59,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот