Споредете до 4 продукти:

Sava Pro Comp MC33 140/80 D18 70R

Sava

Sava Pro Comp MC33140/80 D18 70R

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Sava
Ширина:
140
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
70
Индекс на брзина:
R
EAN:
3838947829876

Највисока цена:  64,9 €

Цена по парче

64,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот