Споредете до 4 продукти:

Sava Pro Comp MC33 120/90 D18 65R

Sava

Sava Pro Comp MC33120/90 D18 65R

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Sava
Ширина:
120
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
65
Индекс на брзина:
R
EAN:
3838947831039

Највисока цена:  79,5 €

Цена по парче

79,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот