Споредете до 4 продукти:

Sava Perfecta 195/65 R15 95T

Sava Perfecta
Sava Perfecta
Sava

Sava Perfecta195/65 R15 95T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000820563
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  58,1 €

Цена по парче

58,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,88 €

Назад кон врвот