Споредете до 4 продукти:

Sava Perfecta 175/70 R14 84T

Sava Perfecta
Sava Perfecta
Sava

Sava Perfecta175/70 R14 84T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000805812
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
70 dB

Највисока цена:  46,5 €

Цена по парче

46,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,88 €

Назад кон врвот