Споредете до 4 продукти:

Sava Perfecta 165/70 R14 89/87R

Sava Perfecta
Sava Perfecta
Sava

Sava Perfecta165/70 R14 89/87R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
89/87
Индекс на брзина:
R
EAN:
5452000805584
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  61,2 €

Цена по парче

61,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот