Споредете до 4 продукти:

Sava Perfecta 165/70 R13 79T

Sava Perfecta
Sava Perfecta
Sava

Sava Perfecta165/70 R13 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000812490
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
70 dB

Највисока цена:  45 €

Цена по парче

45 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,75 €

Назад кон врвот