Споредете до 4 продукти:

Sava Perfecta 155/65 R14 75T

Sava Perfecta
Sava Perfecta
Sava

Sava Perfecta155/65 R14 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
155
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000805843
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
69 dB

Највисока цена:  45 €

Цена по парче

45 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот