Споредете до 4 продукти:

Sava MC7 120/90 D16 63P

Sava

Sava MC7120/90 D16 63P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Sava
Ширина:
120
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
63
Индекс на брзина:
P
EAN:
3838947064000

Највисока цена:  62,5 €

Цена по парче

62,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот