Споредете до 4 продукти:

Sava MC50 100/80 D17 52H

Sava

Sava MC50100/80 D17 52H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Sava
Ширина:
100
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
52
Индекс на брзина:
H
EAN:
3838947831879

Највисока цена:  56,1 €

Цена по парче

56,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот