Споредете до 4 продукти:

Sava MC38 Max Scoot 120/80 D16 60P

Sava

Sava MC38 Max Scoot120/80 D16 60P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Sava
Ширина:
120
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
60
Индекс на брзина:
P
EAN:
3838947833774

Највисока цена:  63,5 €

Цена по парче

63,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот