Споредете до 4 продукти:

Sava MC32 WIN SCOOT Spike 130/70 D12 62P

Sava

Sava MC32 WIN SCOOT Spike130/70 D12 62P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Sava
Ширина:
130
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
62
Индекс на брзина:
P
EAN:
3838947830650

Највисока цена:  116,8 €

Цена по парче

116,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот