Споредете до 4 продукти:

Sava MC30 90/90 D21 54H

Sava

Sava MC3090/90 D21 54H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Sava
Ширина:
90
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
54
Индекс на брзина:
H
EAN:
3838947825823
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  54,6 €

Цена по парче

54,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот