Споредете до 4 продукти:

Sava MC30 130/80 D17 65H

Sava

Sava MC30130/80 D17 65H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Sava
Ширина:
130
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
65
Индекс на брзина:
H
EAN:
3838947825847
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  72,1 €

Цена по парче

72,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот