Споредете до 4 продукти:

Sava MC30 120/90 D17 64S

Sava

Sava MC30120/90 D17 64S

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Sava
Ширина:
120
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
64
Индекс на брзина:
S
EAN:
3838947825427
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  67,9 €

Цена по парче

67,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот