Споредете до 4 продукти:

Sava MC30 100/90 D19 57H

Sava

Sava MC30100/90 D19 57H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Sava
Ширина:
100
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
57
Индекс на брзина:
H
EAN:
3838947830957
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  65,6 €

Цена по парче

65,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот