Споредете до 4 продукти:

Sava MC25 130/70 D17 62S

Sava

Sava MC25130/70 D17 62S

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за тркање
Тип на цевка:
TL
Производител:
Sava
Ширина:
130
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
62
Индекс на брзина:
S
EAN:
3838947831350

Највисока цена:  78 €

Цена по парче

78 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот