Споредете до 4 продукти:

Sava MC25 100/80 D16 50P

Sava

Sava MC25100/80 D16 50P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Sava
Ширина:
100
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
50
Индекс на брзина:
P
EAN:
3838947810027

Највисока цена:  43 €

Цена по парче

43 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот