Споредете до 4 продукти:

Sava MC24 120/80 D18 62S

Sava

Sava MC24120/80 D18 62S

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Sava
Ширина:
120
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
62
Индекс на брзина:
S
EAN:
3838947064109

Највисока цена:  65,3 €

Цена по парче

65,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот