Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa UHP 255/35 R18 94Y

Sava Intensa UHP
Sava Intensa UHP
Sava

Sava Intensa UHP255/35 R18 94Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
255
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000439550
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
68 dB

Највисока цена:  189,1 €

Цена по парче

189,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  35,68 €

Назад кон врвот