Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa UHP 2 255/30 R19 91Y

Sava

Sava Intensa UHP 2255/30 R19 91Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
255
Висина:
30
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4038526056719
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  139,1 €

Цена по парче

139,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,4 €

Назад кон врвот