Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa UHP 2 245/45 R18 100Y

Sava

Sava Intensa UHP 2245/45 R18 100Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000818775
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
70 dB

Највисока цена:  125,8 €

Цена по парче

125,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,96 €

Назад кон врвот