Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa UHP 2 245/45 R17 99Y

Sava

Sava Intensa UHP 2245/45 R17 99Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4038526056702
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
B
71 dB

Највисока цена:  87,4 €

Цена по парче

87,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,4 €

Назад кон врвот