Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa UHP 2 245/40 R18 97Y

Sava

Sava Intensa UHP 2245/40 R18 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4038526056689
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  84,6 €

Цена по парче

84,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,4 €

Назад кон врвот