Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa UHP 2 235/50 R18 101Y

Sava

Sava Intensa UHP 2235/50 R18 101Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000667106
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
67 dB

Највисока цена:  107 €

Цена по парче

107 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,88 €

Назад кон врвот