Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa UHP 2 225/35 R19 88Y

Sava

Sava Intensa UHP 2225/35 R19 88Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
225
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000498311
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
67 dB

Највисока цена:  118,1 €

Цена по парче

118,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,72 €

Назад кон врвот