Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa UHP 2 215/55 R17 98W

Sava

Sava Intensa UHP 2215/55 R17 98W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
W
EAN:
4038526056207
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
71 dB

Највисока цена:  83,1 €

Цена по парче

83,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот