Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa UHP 2 205/45 R17 88Y

Sava

Sava Intensa UHP 2205/45 R17 88Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
205
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000498250
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
66 dB

Највисока цена:  124,2 €

Цена по парче

124,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,88 €

Назад кон врвот