Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa UHP 2 205/45 R17 88Y

Sava

Sava Intensa UHP 2205/45 R17 88Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
205
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4038526056153
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
70 dB

Највисока цена:  80,4 €

Цена по парче

80,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,6 €

Назад кон врвот