Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa SUV 2 295/35 R21 107Y

Sava

Sava Intensa SUV 2295/35 R21 107Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sava
Ширина:
295
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000704160
ЕУ Етикета:
C
A
73 dB

Највисока цена:  178,8 €

Цена по парче

178,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,75 €

Назад кон врвот